EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DROTÁRSKA 15 I Veľký 5-izbový byt s dvomi balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám ponúka doslova a do písmena NENAHRADITEĽNÉ bývanie. Na brat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

616,970 € 5460 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

584,010 € 6371 €/m²

HAUSBERG 3 izbový byt s terasou B103

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Partizánska | 156 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,120,640 € 7184 €/m²

Luxusný 2 izbový byt s veľkou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,660 € 8518 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Bratislava Staré Mesto, Bottova - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

297,500 € 8500 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Moderný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Továrenská | 34.5 m²

Ponúkam na predaj Moderný 1 izbový byt v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 8087 €/m²

Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie