Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

Španielsko – Blue View Heights 2: Luxusný developerský projekt pri Sotogrande

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 121 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento rezidenčný projekt je luxusné miesto budované na juhu Sotogran

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

483,000 € 3992 €/m²

Váš druhý domov pri Malage: Moderné apartmány 5 min od pláže

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 134 m²

RE/MAX ponúka projekt Idilia -Terram v Rincon de la Victoria ponúka luxusné a kompletne vybav

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3134 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný kancelársky priestor o výmere 44,95 m2 v nadštandardn

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 3866 €/m²

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU A VYSOKÝMI STROPMI V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 225 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový penthouse s terasou, vysokými s

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ELEGANTNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 127 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. Byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie