4 izbový byt | Športová | 91.8 m²
Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré
541,000 € 5893 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 156.5 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný veľkometrážny 4-izbový byt v projekte Rezidencia Hviezdoslavov
652,725 € 4171 €/m²
4 izbový byt | Včelárska | 101 m²
Ponúkame exklusívne na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe Prúdy, Trnava, ktorý poskytuje
495,000 € 4901 €/m²
4 izbový byt | Halenárska | 85 m²
Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádz
265,000 € 3118 €/m²
4 izbový byt | Halenárska | 85 m²
Mezei&Mezei vám ponúka na predaj elegantný, kompletne zariadený 4-izbový podkrovný byt, nachádz
329,000 € 3871 €/m²
4 izbový byt | Halenárska | 85 m²
Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádza
265,000 € 3118 €/m²
4 izbový byt | Ulica Paulínska | 135.72 m²
TRNAVA REALITY - vám ponúka NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na hystorické
740,000 € 5452 €/m²
4 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²
TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra
305,000 € 3352 €/m²
4 izbový byt | Včelárska | 101.28 m²
Pripravte sa na bývanie, ktoré spája interiér s exteriérom v dokonalej harmónii! Ponúkame jed
495,000 € 4887 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 107.96 m²
V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4
Cena dohodou
4 izbový byt | Ulica Štefánikova | 130 m²
Realitná kancelária NEOREAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt v novostav
429,900 € 3307 €/m²
4 izbový byt | Konštantína Čulena | 129 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočnú a zaujímavú 4-izbovú novostavbu bytu s neobyčajnou
349,000 € 2705 €/m²
4 izbový byt | Konštantína Čulena | 132 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou rozlohou 132 m², situov
279,000 € 2114 €/m²
4 izbový byt | 119 m²
Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn
499,900 € 4201 €/m²
4 izbový byt | Orolská | 153.45 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred
553,900 € 3560 €/m²
4 izbový byt | Orolská | 104.9 m²
439,900 € 4194 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.