Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA

Reality Trnava

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 156.5 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný veľkometrážny 4-izbový byt v projekte Rezidencia Hviezdoslavov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

652,725 € 4171 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj!!! Priestranný moderný 4-izbový byt v projekte Prúdy

Reality Trnava

4 izbový byt | Včelárska | 101 m²

Ponúkame exklusívne na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe Prúdy, Trnava, ktorý poskytuje

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

495,000 € 4901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt v priamom centre mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádz

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3118 €/m²

PREDAJ Zariadený 4 izbový byt v srdci mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Mezei&Mezei vám ponúka na predaj elegantný, kompletne zariadený 4-izbový podkrovný byt, nachádz

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na predaj Trnava

329,000 € 3871 €/m²

PREDAJ 4 izbový byt v priamom centre mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3118 €/m²

NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na historické centrum mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Paulínska | 135.72 m²

TRNAVA REALITY - vám ponúka NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na hystorické

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

740,000 € 5452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

305,000 € 3352 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ! Luxusný 4 - izbový byt s neuveriteľnou 87m² terasou!

Reality Trnava

4 izbový byt | Včelárska | 101.28 m²

Pripravte sa na bývanie, ktoré spája interiér s exteriérom v dokonalej harmónii! Ponúkame jed

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

495,000 € 4887 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 107.96 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

NEO - Moderný 4i mezonet v centre mesta

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefánikova | 130 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt v novostav

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Trnava

429,900 € 3307 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ! 4-izbový byt 129 m²,pri centre mesta so záhradou

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 129 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočnú a zaujímavú 4-izbovú novostavbu bytu s neobyčajnou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

349,000 € 2705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! 4-izbový byt, 132m2 pri centre mesta s terasou!!

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 132 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou rozlohou 132 m², situov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 2114 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. AZ. Byty Kamenáč – 4 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

4 izbový byt | 119 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

499,900 € 4201 €/m²

Krásny projekt historickom centre Trnavy! Už v predaji ! Výnimočný 4izb.byt s krásnou,slnečnou terasou

Reality Trnava

4 izbový byt | Orolská | 153.45 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

553,900 € 3560 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! Začiatok výstavby 2025

Reality Trnava

4 izbový byt | Orolská | 104.9 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

439,900 € 4194 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie