Na PRENÁJOM veľkometrážny byt, 190m2, so zimnou záhradou Nitra-Centrum

Reality Nitra

4 izbový byt | Sládkovičova | 190 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Byty na prenájom Nitra

1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj príjemného 4i. bytu 124m2, 2x balkón, Železničiarska ul., NITRA, lokalita Čermáň, garáž, ZÁHRADA, v blízkosti lesoparku Borina, 1/2posch.

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

***** Z poverenia vlastníka ponúkame na PREDAJ veľký 4izbový byt v Nitre, ul. Železničiarska, l

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4- izbový byt v super lokalite na Klokočine

Reality Nitra

4 izbový byt | Jurkovičova | 100 m²

Pripravujeme predaj 4- izbového bytu 100m2 na Jurkovičovej ulici v Nitre. Byt sa nachádza na 1/

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nitra

207,000 € 2070 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ veľký 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,900 € 2130 €/m²

Prenájom 4 izb. byt, novostavba, terasa, balkón, 2x garážové státie, Rezidencia pod Borinou

Reality Nitra

4 izbový byt | Inovecká | 107 m²

Na prenájom exkluzívny 4 izb. byt s terasou, balkónom a dvomi garážovými státiami v novostavbe

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-EXKLUZÍVNE:PREDAJ 4-IZBOVY BYT S 2 BALKÓNMI + (GARÁŽ-PARKOVACIE MIESTO,SKLADOVÝ PRIESTOR,KOPKA),(komplex MARTINÁK),NITRA-ČERMÁŇ

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 87.22 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4-izbový tehlový byt bez výťahu na 2.poschodí Vst

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

204,000 € 2339 €/m²

Čiastočne zariadený 4-izbový byt s balkónom na Klokočine

Reality Nitra

4 izbový byt | Novomeského | 88 m²

Byt je k dispozícii od 01.06.2026 Videoobhliadka bytu: youtu.be/4jiCjAb6GTc Ponúkame na prenáj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na mesto

Reality Nitra

4 izbový byt | Hornostavská | 90 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/bp6859bc Videoobhliadka bytu: yo

Publikované: 11.11.2020 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4,5 izbový byt 97m2 s balkónom Nitra Partizánska s výhľadom na Zobor

Reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 97 m²

Exkluzívna, výhodná ponuka len u nás. Ak hľadáte svetý, priestranný a plne zariadený byt pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,999 € 1959 €/m²

Predaj 4 izbový byt, Nitra centrum, 130 m2, bývanie pod Hradom, mestský park za rohom, veľká garáž, 3x kúpeľňa, 2x balkón, Exkluzívne iba u Nás

Reality Nitra

4 izbový byt | Župné Námestie | 119 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,998 € 2017 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny strešný byt s vonkajším parkovacím státím v cene a terasou s výhľadom.

Reality Nitra

4 izbový byt | Pivovarská ulica | 227.05 m²

Strešný byt v projekte Nová Nitra ponúka premyslené a variabilné bývanie so silným dôrazom na e

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

414,000 € 1823 €/m²

Priestranný 4‑izbový byt s vonkajším parkovacím státím v cene - ideálne rodinné bývanie blízko centra.

Reality Nitra

4 izbový byt | Pivovarská ulica | 93.48 m²

4-izbový byt v projekte Nová Nitra ponúka premyslenú a variabilnú dispozíciu s priestrannou den

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Nitra

291,250 € 3116 €/m²

Rodinný dom Monet

Reality Nitra

Rodinný dom | 71.5 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Nitra

71,999 € 1007 €/m²

AZ. Predaj vkusne a moderne zariadeného veľkometrážneho mezonetového 4-izb.bytu na Čermáni v Nitre

Reality Nitra

4 izbový byt | 104 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj slnečný, mezonetový, zaujímavo riešený 4- izb. byt s dvomi balkónmi v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

CREDA | Villa Dagmara predaj 4-izb byt s terasou

Reality Nitra

4 izbový byt | Janka Kráľa | 103 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

415,000 € 4029 €/m²

Prenájom 4 izbový luxusný byt, novostavba ORBIS, 2x garážové státie

Reality Nitra

4 izbový byt | Piaristická | 119 m²

Realitná kancelária Pavlik& Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom nadštandardný 4 izbový byt s

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

2,099 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BOSEN | 4-izb byt s terasou - Botanicka ul.

Reality Nitra

4 izbový byt | Botanická | 93 m²

Bosen Group Nitra ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s 90 m² úžitkovej plochy

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4‑izbový byt 101 m² pre rodinu – Nitra, Klokočina

Reality Nitra

4 izbový byt | Benkova | 94 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, moderný a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2287 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - Luxusný veľkometrážny byt - Nitra, CENTRUM

Reality Nitra

4 izbový byt | B. Němcovej | 200 m²

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom luxusný veľkometrážny byt, ktorý sa nac

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na prenájom Nitra

1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

4 IZBOVY BYT - 103m2 - 2x PIVNICA - GARÁŽ - ZAHRADKA - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nitra

4 izbový byt | CLEMENTISOVA | 103 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: EXKLUZÍVNA PONUKA ! – výnimočný byt v jedne

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,000 € 2320 €/m²

PRENÁJOM 4 izbový byt priamo v centre Nitry

Reality Nitra

4 izbový byt | Svätoplukovo námestie | 160 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový veľkometrážny byt priamo v centre Nitry, s výhľadom na hrad 160m

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hľadám garsónku , 1,2,3 izbovy byt v Nitre Mesto , Klokočina , Chrenová.

Reality Nitra

Iný byt | 0 m²

Hľadám garsónku , 1,2,3 izbovy byt v Nitre Mesto , Klokočina , Chrenová.Predaj cez našu agentúr

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €/m2

Výnimočný 4-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe v Nitre

Reality Nitra

4 izbový byt | Piesková | 96.24 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s dvomi garážovými miestami v atraktívnej lokalite me

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

430,000 € 4468 €/m²

KÚPA 4-izbový BYT Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 4-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie