HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 4008 €/m²

Top
Top

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS| 112028 | Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² v kompletne zrekonštruovanom historickom dome

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112449 | Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou na 1. NP staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 145 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4476 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112099 | Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²

Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ 4 izb. bytu - Gunduličova, BA I, 103m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 €

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

ALL INCLUSIVE | 4 IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA | STARÉ MESTO | OBCHODNÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

497,999 € 4527 €/m²

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

Bratislava-Staré Mesto - Luxusný 4 izb. byt 128 m2- v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

REI PREMIUM štýlový 4 izbový mezonet s terasou Grösslingova

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie