Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

4,5-izbový prémiový byt, Dostojevského rad – centrum, po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 136.16 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nadčasový 4,5-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4039 €/m²

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

4 izbový byt prerobený na veľký 3 izbový, úžitková 124,9m2, podzemné parkovisko 1 miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 124.9 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) v tichom prostredí –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3363 €/m²

člen NARKS

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

LUXUSNÝ VELKOMETRÁŽNY STAROMESTSKÝ BYT V HISTORICOM CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 156.8 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na priamo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V SRDCI STARÉHO MESTA (104 m²) – MARIÁNSKA ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mariánska | 104 m²

Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 5000 €/m²

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj zaujímavý 4i byt rozdelený na dva(3i+2i)byty - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 98.8 m²

Ponúkame na predaj ideálnu investičnú nehnuteľnosť v podobe 4i bytu prerobeného na dva menšie b

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4555 €/m²

Arvin & Benet | Historický byt po kompletnej rekonštrukcii s tichou terasou a vlastným parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 139 m²

Tichý vnútroblok medzi ulicami Fraňa Kráľa a Štefánikovou. Jedna z posledných adries v centre,

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 283.95 m²

Elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto 4

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 3870 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 200m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 197 m²

Ponúkame na predaj unikátny veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na ikonickej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,196,000 € 6071 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 196 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RK4 - NA PREDAJ - 4+1 byt na ul. Obchodná, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 108 m²

RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4722 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame priestranný 3,5 izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 95.94 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt s dvoma balkónmi

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4378 €/m²

Predaj 4 izbového nadštandardného bytu na Gunduličovej ulici v centre - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v úplnom centre na Gunduličovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na prestížnej adrese , uprostred bratislavskej histórie. Palisá

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4461 €/m²

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8545)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie