4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn
499,000 € 4169 €/m²
4 izbový byt | Panenská | 127 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád
509,000 € 4008 €/m²
4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²
We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic
850,000 € 5783 €/m²
4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat
850,000 € 5783 €/m²
4 izbový byt | Laurinská | 147 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po
599,000 € 4075 €/m²
4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²
POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO
415,900 € 4803 €/m²
4 izbový byt | Palisády | 121 m²
Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori
Info v RK
4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²
Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u
Info v RK
4 izbový byt | Koreničova | 145 m²
Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j
649,000 € 4476 €/m²
4 izbový byt | 181 m²
Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr
1,099,000 € 6072 €/m²
4 izbový byt | Godrova | 181 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou
Info v RK
4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²
Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b
455,051 €
4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²
Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len
649,000 € 4491 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 110 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI
497,999 € 4527 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 110 m²
Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri
444,900 € 4045 €/m²
4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²
REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | 120 m²
EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park
499,000 € 4158 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš
650,000 € 4988 €/m²
4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²
V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr
749,000 € 5479 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku
619,000 € 4750 €/m²
4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v
445,000 € 3413 €/m²
4 izbový byt | Tichá | 102 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati
499,000 € 4892 €/m²
4 izbový byt | Radvanská | 166 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v
900,000 € 5422 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.