3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
Cena dohodou
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
255,000 € 2888 €/m²
3 izbový byt | Športová | 73 m²
Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T
427,000 € 5849 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
157,656 € 2502 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 65 m²
Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne novo zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej loka
175,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 69 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian
175,000 € 2536 €/m²
3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²
Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic
252,500 € 3459 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian
175,000 € 2365 €/m²
3 izbový byt | 73.02 m²
Ponúkame na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy na Rovnej ulici, byt sa nachád
189,900 € 2601 €/m²
3 izbový byt | Rovná | 73.02 m²
189,900 € 2601 €/m²
3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²
Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p
195,990 € 2545 €/m²
3 izbový byt | Ulica Tehelná | 71.55 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj ko
254,000 € 3550 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²
Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,
155,000 € 2818 €/m²
3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²
Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard
234,900 € 3370 €/m²
3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²
Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre
179,900 € 2499 €/m²
3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²
Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a
359,910 € 2813 €/m²
3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²
V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s
285,000 € 3904 €/m²
3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²
282,887 € 4041 €/m²
3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
174,990 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²
234,844 € 3454 €/m²
3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²
Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý
224,000 € 3090 €/m²
3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
249,000 € 2677 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.