Predaj - priestranný 3-izbový byt na Mozartovej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Mozartova | 1 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výmere 65,99m2 vrátane pivnice v meste Trnava, n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 175000 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

329,600 € 3662 €/m²

Novinka
Novinka

🏡 Na predaj výnimočný 3-izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite ARBORIA Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Veterná | 124 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj štýlový, plne zariadený 3-izbový b

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

319,900 € 2580 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izb byt po kompletnej rekonštrukcii-Trnava, ul. F. Urbánka

Reality Trnava

3 izbový byt | Ferka Urbánka | 70.37 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v tehl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3267 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom o výmere 76,46 m2, Koniarekova ul. , Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 77 m²

Hľadáte svetlý, priestranný a kompletne zrekonštruovaný byt v Trnave, do ktorého sa môžete nasť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,500 € 2669 €/m²

AZ. Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom,terasou a garážovým státím v Rezidencii Koniarekova v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 65 m²

Hľadáte moderný byt v Trnave, kde sa môžete nasťahovať bez ďalších investícií? Tento kompletne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

235,000 € 3615 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ | 3-izbový byt priamo v srdci Trnavy – skvelý potenciál

Reality Trnava

3 izbový byt | 94.98 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom, nachá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 2632 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Unikátny 3-podlažný mezonet v srdci Trnavy – Bývanie ako v domčeku

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 96 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj výnimočný mezonet na Halenárske

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

410,000 € 4271 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi atmosféra historického centra s maximálnym súkromím a moderným ko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

350,000 € 4861 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trnava, Prednádražie, Gejzu Dusíka

Reality Trnava

3 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

173,700 € 3340 €/m²

NOVÁ CENA! Zrekonštruovaný byt v zelenej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 84 m²

REZERVOVANÝ JKV REAL ponúka na predaj zrekonštruovaný byt situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 2320 €/m²

PREDAJ | Investičná príležitosť 3-i byt v historickom centre

Reality Trnava

3 izbový byt | 78 m²

Pripravujeme na predaj OFF-MARKET 3-izbový byt v historickom centre Trnavy. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,000 € 4603 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt TOP lokalita

Reality Trnava

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++ Kamenár&Partn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Bezbariérový 3i byt o veľkorysej rozlohe 81m2, Špačinská cesta, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome s bezbariérovým vstupom ul.

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* 3i byt po rekonštrukcii, G. Dusíka, Prednádražie I., Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 61.7 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3i byt po rekonštrukcii na Prednádraží I. ulica Gejz

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Arbória - 3i byt 74m2, parkovacie miesto a kobka

Reality Trnava

3 izbový byt | Lúčna | 74 m²

Moderné bývanie v rezidenčnej štvrti Arbória - Lúčna. Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PREDANÉ Investičná trefa: 3i byt za dočasne zníženú cenu

Reality Trnava

3 izbový byt | 60 m²

Slnečný 3i byt s garážou, kompletná rekonštrukcia Ponúkame na predaj nádherný kompletne zrekon

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

Priestranný a moderne riešený 3 izbový byt s veľkým balkónom a garážovým parkovacím státím

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 3 izbový byt v bytovom komplexe BOTANIKA na Bo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

239,000 € 3274 €/m²

Moderný a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s dvomi veľkými loggiami v pokojnej lokalite

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Tehelnej ulici v Trnave. Výmera by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 3507 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | Ceny už od 127 500 € – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

127,500 € 2206 €/m²

Bez maklérov predám po rekonstrukcii byt v lokalite Trnava ID 105647

Reality Trnava

3 izbový byt | Olympijská 6560/26 | 70 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

220,000 € 3143 €/m²

NA PREDAJ - Dizajnový byt s dušou histórie - Halenárska

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 95 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj exkluzívny podkrovný 3-izbový byt v absolútnom centre Trnavy

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

PREDAJ - 3-izb. byt ARBORIA, 2x garáž. státie velka pivnica

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86.25 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Trnavy? Máme pre vás

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

286,000 € 3316 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie