Klimatizovaná kancelária na prenájom - 39,42 m2, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor vo výmere 39,42 m2 na Slovnaftskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Menšie skladové priestory na prenájom - od 2 m2 do 52 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 2 m2 do 54 m2 v skladovom areáli

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s voliteľnou dispozíciou a skladom na prenájom - od 150 m2, Elektrárenská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3., 4. a 5. podlaží, v novost

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory pri OC Vivo na prenájom - od 12 m2, Pluhová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v 3 poschodovej budove na Pluhovej ulici v blízkosti OC Viv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Malé kladové boxy na prenájom - od 1,5 m3 do 27 m3, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 1,56 m3 do 26,87 m3 v skladovom

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

25 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajmem 60m2 kancelárske priestory pri R1 v Nitre.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Levická. Plocha: úžitková 60m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom novozrekunštruovaná klimatizovaná kancelária v centre mesta Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 42 m²

Kancelária 42 m2 Klimatizácia Centrum mesta Možnosť parkovania Internet Kuchynka Oddelené WC S

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurované skladové priestory na prenájom - od 405 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 405 m2 s možnosťou rozšírenia až na 1

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3-izbový byt v Kolárove