Na prenájom nádherný 3 izbovy byt v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | Záhrady - Stavbárov | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Prievidza na ulici Stavbárov. Samotný byt sa n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zaujímavá investičná príležitosť, Dvojgeneračný byt v Prievidzi na Dlh

Reality Prievidza

3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²

Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

249,000 € 1702 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou aj terasou - Prievidza 75,24 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

143,000 € 1901 €/m²

NA PRENÁJOM: Pekný 3-izb.byt Prievidza, 72 m2, zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 70 m²

Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj veľkometrážny | 3-izbový byt | 79 m² | Vyvýšené prízemie | Pivnica + Komora + Šatník | centrum mesta Prievidza ul. Sv. Cyrila

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²

Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

117,000 € 1481 €/m²

rezervovaný ... Prenájom veľkometrážny 3,5 izbový byt II komplet zariadený II balkón,loggia,komora II kopec zelene II sídl.Kopanice PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt II balkón II KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2023 II centrum mesta ul. Mišíka

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Prievidza

116,900 € 1745 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

prenájom / 3-iz. byt s balkónom 63m2 centrum Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľkometrážny - nadštandardný byt, 2 x terasa, 2 x parkovacie miesto, garáž a sauna- dlhodobý prenájom

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou, v obci Poruba Dám Vám relev

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1561 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prievidzi iba sídlisko Zapotôčky. Bli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt na sídlisku Necpaly, ideálne prerobený.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 59 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1693 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,900 € 1618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | 115 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zariadený 3 izb. byt po rekonštrukcii

Reality Prievidza

3 izbový byt | Makovického | 62 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v zateplenom paneláku na ulici Makovického v Prievidzi.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,900 € 1934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Prievidza

3 izbový byt | Ivana Krasku | 105 m²

Realitná kancelária JKV Real vám exkluzívne predstavuje jedinečný 3-izbový byt, ktorý spája mod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

169,900 € 1618 €/m²

Veľký 3-izb. byt s balkónom výborná lokalita Sever Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²

Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,000 € 1667 €/m²

3 izbový byt s potenciálom prerobnia podľa svojích predstáv.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Tolstého | 64 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2031 €/m²

Priestranný 3 izbový byt na predaj na Severe v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1812 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt s balkónom, v srdci starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Rudnaya | 57 m²

Predstavte si miesto, kde Vás ráno nebudí hluk áut, miesto, kde máte všetko po ruke, no zárove

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

134,900 € 2367 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie