3 izbový byt | Nová | 90 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný
115,000 € 1278 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii
159,500 € 2045 €/m²
3 izbový byt | Malá | 61 m²
Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta
102,000 € 1672 €/m²
3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²
"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst
196,400 € 2900 €/m²
3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²
182,300 € 2900 €/m²
3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²
220,800 € 3447 €/m²
3 izbový byt | P.J.Šafárika | 70 m²
Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na ul. P. J. Šafárika, Pri
580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nad terasami | 63 m²
Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na sídlisku Sever, ulica N
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²
Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²
Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o
124,000 € 1771 €/m²
3 izbový byt | 70.4 m²
Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep
123,000 € 1747 €/m²
3 izbový byt | 63.6 m²
Hľadáte bývanie, ktoré dýcha čistotou, je zaliate slnkom a pripravené na okamžité nasťahovanie?
630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z
138,000 € 1971 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom vkusne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový byt v Centre mesta v Prievidza
530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 80 m²
Ponúkame na prenájom byt v novostavbe prestížneho bytového komplexu Riverside v meste Prievidza
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 81 m²
Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad
132,900 € 1641 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
MAXA REALITY Vám ponúka na predaj slnečný 3 - izbobý vo vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky n
109,000 € 1703 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ponúkame vám
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite
142,000 € 1919 €/m²
3 izbový byt | 107 m²
Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad
175,000 € 1636 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 77 m²
MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa
182,000 € 2364 €/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom
129,000 € 1743 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.