HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký, moderný, zariadený 3 izbový byt, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²

Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

145,500 € 1784 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a parkovaním | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 92.82 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

213,100 € 2296 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

Nadštandardný byt 2+2 91,41m2 s terasou - v srdci Kremnice

Reality Kremnica

3 izbový byt | 91.41 m²

Kremnica. Byt má celkovú výmeru 91,41 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. V rámci obnovy b

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

220,000 € 2407 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie