3 izbový byt | Adlerova | 71 m²
Len u nás ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Adlerová v mestske
223,000 € 3141 €/m²
3 izbový byt | Kalinovská | 70 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Kalinovskej ulici v Košiciach. Tento byt pražského typu sa n
188,000 € 2686 €/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²
Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za
189,900 € 2922 €/m²
3 izbový byt | Bašťovanského | 65 m²
Na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE DISPOZIČNE riešený 3-izbový byt košického typu v obľúbenej lok
196,500 € 3023 €/m²
3 izbový byt | - | 68 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 3 izbový byt pražskéh
225,000 € 3309 €/m²
3 izbový byt | Charkovská | 67 m²
3 izbový Predaj Košice III Furča Charkovská rekonštrukcia loggia Ponúkame na predaj 3 izbový b
197,700 € 2951 €/m²
3 izbový byt | Dvorkinova | 71 m²
Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja veľkého 3 izbového " Pražského typu " bytu
189,900 € 2675 €/m²
3 izbový byt | Na hore | 90 m²
Priestranný, moderný 3 izbový byt v novostavbe s dvoma balkónmi – Na Hore, Furča, Košice Micha
289,000 € 3211 €/m²
3 izbový byt | Kurská | 67 m²
Pekný, slnečný a bezbariérovo riešený 3-izbový byt košického typu s loggiou, pekným výhľadom a
205,000 € 3060 €/m²
3 izbový byt | Bašťovanského | 65 m²
Bc. Alena Kimlerová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový
Info v RK
3 izbový byt | 0 m²
F002-KAMA Finanzpartner reality hľadá 3-izbový byt pre klienta na sídlisku Dargovských hrdinov
195,000 €
3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 65m² nachádzajúci sa na ulici Bielocerkevská, v obľúben
182,000 € 2800 €/m²
3 izbový byt | Jaltská | 68 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s výmerou 68 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Lidické námestie | 63 m²
REZERVOVANÝ Predstavte si miesto, kam sa každý deň radi vraciate. Presne taký je tento 3-izbový
188,000 € 2984 €/m²
3 izbový byt | Maurerova | 68 m²
Hľadáte ideálny rodinný domov, kde máte všetko dôležité doslova „pod oknami“? Realitná kancelá
209,990 € 3088 €/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská | 63 m²
Ponúkame na prenájom elegantný 3-izbový byt po kompletnej a kvalitnej rekonštrukcii, situovaný
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská | 68 m²
*** NOVINKA *** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3-izbový byt - Bielocerkevská ul. - sídl.
202,980 € 2985 €/m²
3 izbový byt | Lidické nám. | 64.6 m²
KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový dizajnový byt v tichej lokalite Furč
229,900 € 3559 €/m²
3 izbový byt | Clementisova | 70 m²
ZARA REALITY ponúka exkluzívne na predaj: Moderný a vkusne zrekonštruovaný až ✨ 4 zbový byt
235,000 € 3357 €/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská | 65.11 m²
Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave, nachádzajúci sa na ul. Bielocerk
175,500 € 2695 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-i
900 €/mesiac
3 izbový byt | - | 62.77 m²
☀️ Slnečný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom a vlastným fitkom (Košice – Furča) Hľadáte bý
195,000 € 3107 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Panoráma v Košiciach na Jelšovej u
317,990 € 4077 €/m²
3 izbový byt | Ovručská | 66 m²
***REZERVOVANÉ*** Ponúkame Vám exkluzívne na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ, priestranný, KL
213,480 € 3235 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.