3 izbový byt | Maurerova | 69 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou – Maurerova ulica, Furča, Košice Ponúkame Vám na p
195,000 € 2826 €/m²
3 izbový byt | Ovručská | 80 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Košiciach na sídlisku Dargovs
189,900 € 2374 €/m²
3 izbový byt | Cédrová | 84.23 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt v Košiciach, v novost
1,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Borievková | 90 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso
349,990 € 3889 €/m²
3 izbový byt | Tokajícka | 71 m²
Kosmos Reality v zastúpení maklérky Ing. Jana Šrámková ponúka na predaj priestranný 3-izbový by
220,000 € 3099 €/m²
3 izbový byt | Povstania českého ľudu 12 | 68 m²
Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej reko
239,000 € 3515 €/m²
3 izbový byt | Krosnianska | 64 m²
Hľadáte 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave? Jeden taký pre Vás máme. Ideálne 6./8. poscho
179,900 € 2811 €/m²
3 izbový byt | Zupkova | 67 m²
Na prenájom priestranný 3-izbový byt – Košice, Zupkova ulica - Dargovských hrdinov. KONTROLUJE
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská ulica | 64.82 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Dargovskýc
189,000 € 2916 €/m²
3 izbový byt | Adlerova | 68 m²
Predáme veľký 3izb byt s loggiou po staršej čiastočnej rekonštrukcii v PERFEKTNEJ LOKALITE UPR
188,999 € 2779 €/m²
3 izbový byt | 65.51 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By
205,000 € 3129 €/m²
3 izbový byt | Jaltská | 67 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Da
208,000 € 3104 €/m²
3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²
3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov
279,000 € 2657 €/m²
3 izbový byt | Charkovská | 66 m²
V ponuke na predaj veľmi pekný 3 izbový byt 66m2 + balkón po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá pr
184,000 € 2788 €/m²
3 izbový byt | Bielocerkevská | 66 m²
Hľadáte 3 izbový byt , do ktorého sa môžete nasťahovať hneď a bez ďalších veľkých investícií a
199,990 € 3030 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po
189,990 € 2567 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.