3 izbový byt | Panonský Háj | 86 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám novovstavané byty na Pannónskom háje vo vyhľadávanej časti Dunaj
187,600 € 2304 €/m²
3 izbový byt | Panonský Háj | 0 m²
187,600 €
3 izbový byt | 79 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v
197,600 € 2367 €/m²
3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej
Cena dohodou
3 izbový byt | 79 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou
186,900 € 2228 €/m²
3 izbový byt | neuvedené | 48 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D
172,200 € 2004 €/m²
3 izbový byt | 115 m²
Na predaj elegantný 3-izbový byt s veľkou terasou v exkluzívnej lokalite Nova Village – Dunajsk
205,000 € 1783 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt
199,700 € 2528 €/m²
3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v
205,000 € 2330 €/m²
3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²
3-izbové byty v KISERDŐ REZIDENCIA – Komfortné bývanie pre rodiny aj náročných klientov Realitn
159,900 € 2545 €/m²
3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový
187,600 € 2375 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá
187,200 € 2400 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²
Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko
156,990 € 1987 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²
STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj priestran
187,000 € 2367 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj
175,990 € 1826 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me
119,900 € 1470 €/m²
3 izbový byt | Poľná | 90 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbový byt vo výstavbe s prem
168,500 € 1872 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²
RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre
187,600 € 2181 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v
186,900 € 2230 €/m²
3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²
Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská
186,900 € 2366 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²
Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo
167,000 € 2141 €/m²
3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²
Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia
159,900 € 2545 €/m²
3 izbový byt | 86.3 m²
Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp
187,600 € 1842 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.