PRED DOKONČENÍM !!! 3 – izbový byt so záhradkou v Dunajskej Strede /štvorbytovka/

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové b

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,400 € 2413 €/m²

Zariadený 3 – izbový byt v Nadštandarde | So záhradou a vlastným parkovacím státím | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové by

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 30.08.2023
Byty na predaj Dunajská Streda

222,000 € 3019 €/m²

Skolaudované 3i byty v tehlovej novostavbe.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,700 € 2379 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s vlastnou záhradkou v štádiu ŠTANDARD na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2200 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

152,000 € 1774 €/m²

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Nový 3 izbový byt so záhradou a dvomi parkovacími státiami v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2279 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný trojizbový byt so šatníkom a vlastným parkovaním v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

158,000 € 1837 €/m²

PLUS REALITY | Luxusný penthouse v centre mesta Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 187 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 3 izbový PENTHOUSE o celkovej vý

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

299,000 € 1636 €/m²

PLUS REALITY | Moderné trojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2538 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov s vlastnou záhradou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 76.58 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

184,000 € 2403 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede Na pre

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2050 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou v štvorbytovke v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Moderné 3-izbové byty na kľúč s vlastným pozemkom – novostavba v rozvíjajúcej sa časti mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 80 m²

Realitná kancelária RESPECT REAL – Ing. Ildikó Marczellová ponúka na predaj kvalitné 3-izbové b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2336 €/m²

33Reality | Na predaj posledné dva 3.izbové byty- Panonský háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 83.8 m²

Realitná kancelária 33 Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novostavbe na kľúč na sídlisku Nová

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2239 €/m²

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (96,5m2) +2xparking +záhradka +terasa, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt so záhradou,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,800 € 1500 €/m²

Bývajte v byte, cíťte sa ako v dome. Posledná šanca získať súkromie s vlastnou záhradou v štandarde

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Pekný 3 izbov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

209,000 € 2375 €/m²

Nový 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88.38 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - EUROPROJEKTDS-PLUS s.r.o. Pekné 3 izbové byty vo výbor

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2138 €/m²

Posledný 3-izbový byt v novostavbe na predaj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 80 m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ BYT! IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na pre

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

169,000 € 2113 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Upresniť hľadanie