Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe meste v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 86 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám novovstavané byty na Pannónskom háje vo vyhľadávanej časti Dunaj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2304 €/m²

Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 0 m²

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 €

NOVOSTAVBA! 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

197,600 € 2367 €/m²

NOVOSTAVBA! Krásny, moderný a priestranný 3-izbový byt s veľkou logiou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej

Publikované: 31.12.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

NOVOSTAVBA!Nízkoenergetický 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2228 €/m²

Úžasné 2 a 3 - izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2004 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v časti Nova Village

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 115 m²

Na predaj elegantný 3-izbový byt s veľkou terasou v exkluzívnej lokalite Nova Village – Dunajsk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

199,700 € 2528 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2330 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ 3 IZBOVÉ BYTY DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

3-izbové byty v KISERDŐ REZIDENCIA – Komfortné bývanie pre rodiny aj náročných klientov Realitn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2375 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADKOU V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,200 € 2400 €/m²

Veľkometrážny 3i byt s lodžiou + parkovaním na Panónskom háji, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 1987 €/m²

Nízkoenergetický 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami a záhradkou!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj priestran

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2367 €/m²

BOSEN | IDEAL Homes | 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

175,990 € 1826 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | IDEAL Homes | 1, 2, 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 1470 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Posledný 3 izbový byt, Dunajská Streda, Poľná cesta, 89,65 m2, štandard dokončenie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Poľná | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbový byt vo výstavbe s prem

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

168,500 € 1872 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 izbové byty, 86,3m2, novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2181 €/m²

Na predaj posledné veľkometrážne 3 izbové novostavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2230 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbový byt so záhradkou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²

Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2366 €/m²

Krásny kompletne zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt s vlastným kúrením v Dunajskej Strede na 2.poschodí v novostavbe

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

167,000 € 2141 €/m²

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! | Na predaj 3 – izbový byt | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86.3 m²

Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 1842 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23067)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie