3 izbový byt | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderný byt s veľkým balkón
239,000 € 2626 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 88 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné
249,000 € 2830 €/m²
3 izbový byt | Orechová | 72 m²
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci s
233,000 € 3236 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Lužná | 88.59 m²
Prémiové rodinné bývanie v pokojnej časti obce Dunajská Lužná! Predstavujeme Vám 3-izbový byt
273,000 € 3082 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Lužnej na Hlavnej ulici. Úžitková plocha bytu:
276,000 € 3450 €/m²
3 izbový byt | Školská | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinných domov neďaleko jazier Veľké a
269,900 € 3252 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, kolaudácia 2025, ktorý je súčasťou trojbytového domu v lok
Cena dohodou
3 izbový byt | Hlavná | 78.07 m²
Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhrado
269,900 € 3457 €/m²
3 izbový byt | hlavná | 79 m²
Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk
269,990 € 3418 €/m²
3 izbový byt | Lipnická | 96.65 m²
Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový b
295,000 € 3052 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²
Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot
229,900 € 3355 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.