REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

BRADÁČOVA: ZARIADENÝ 3 – i BYT /72 m2/ s LODŽIOU a KLIMATIZÁCIOU

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bradáčova | 72 m²

Ponúkame na prenájom 3 - izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 situovaný na 3.p. bytového domu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Gercenova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 86 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,500 € 4064 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka, cena

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 3731 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

Zariadený 3 izbový byt s GARÁŽOVÝM STÁTIM

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt s GARÁŽOVÝM STÁTÍM na Rovniankovej ulici v Bratislave. Rozloh

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zrekonštruovaný 3-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 80 m²

METROPOLITAN ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lokalite Petržalka. By

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-Izbový byt pripravený na nasťahovanie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3692 €/m²

NA PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT S LOGGIOU V OBĽÚBENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 68 m²

JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti Petrž

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

238,990 € 3515 €/m²

Svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt na Šustekovej ulici v B

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt s loggiou na začiatku Petržalky s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 74 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Pečnianskej ulici v Bratislave n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky, samostatné izby

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 64 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom zariadený, čerstvo pripravený 3 izbový byt s loggiou na Holíčskej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109158 | Výnimočný 3-izbový byt s 2 balkónmi, pivnicou a veľkorysou výmerou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 107.36 m²

Výnimočný 3-izbový byt s 2 balkónmi, pivnicou a veľkorysou výmerou je situovaný na 14. poschodí

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt, Holíčska ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3 izbový byt na Holíčskej ulici v Bratislave – Petržalke

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt po kompletnej novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 71 m²

TOP ponuka – kompletne zrekonštruovaný byt v tichom prostredí Petržalky, Lachova ulica Len zrie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3873 €/m²

Kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izb. byt so zasklenou loggiou – BUDATÍNSKA ULICA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt so zasklenou loggiou na B

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ !EXKLUZÍVNE! 3izbový byt s krásnym výhľadom na Dubnickej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Dubnická | 84 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom s ná

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3689 €/m²

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

pre konkrétneho klienta súrne 3-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Petržalke. Byt by mal by byť minimálne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

280,000 € 4118 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie