3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²
Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb
235,000 € 3442 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt
510,000 € 6538 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 73 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadá
260,000 € 3562 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s
230,000 € 3194 €/m²
3 izbový byt | Belinského | 70 m²
Slavo z RentHub Vám ponúka príjemné a priestranné bývanie v Petržalke – Belinského ulica. Hľad
740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Fialová | 61 m²
Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau
915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²
Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli
369,990 € 5639 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero
339,000 € 4134 €/m²
3 izbový byt | Jasovská | 68 m²
Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý
249,000 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Fialova | 96 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečn
850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 68 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka
280,000 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Haanova | 67 m²
Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Haanova, BA V - Petržalka. Výmera 67 m2, nachádza sa na 1
289,000 € 4313 €/m²
3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²
Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka, pri Ekonomickej univerzite. Výmera
254,900 € 3641 €/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 69 m²
REALITY GOLD _ Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šustekova | 70 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam
1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Furdekova | 73 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt v hlavnom meste Bratislava na Furde
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Prokofievova | 69 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 3i byt, po kompletnej
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo
320,000 € 5688 €/m²
3 izbový byt | Labutia | 71 m²
Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici
365,000 € 5141 €/m²
3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²
Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo
254,900 € 3540 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek
498,000 € 6385 €/m²
3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal
254,900 € 3399 €/m²
3 izbový byt | Turnianska | 68.35 m²
REB.SK Ponúka na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Bratislavskej Petržalke. Byt sa
229,900 € 3364 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.