3 izbový byt | Senecka cesta | 58.2 m²
Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí
188,300 € 3235 €/m²
3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²
3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie
207,000 € 2978 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 72.42 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernolákovo, len pá
275,000 € 3797 €/m²
3 izbový byt | Družstevná | 66.6 m²
Aston Waldner ponúka Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Bernolákovo na Dru
199,000 € 2988 €/m²
3 izbový byt | Šípková | 92 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz
259,900 € 2825 €/m²
3 izbový byt | 98 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S
298,999 € 3459 €/m²
3 izbový byt | Dubová | 84 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovaný
259,900 € 3094 €/m²
3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici
259,000 € 3198 €/m²
3 izbový byt | Dukelská | 88 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p
259,000 € 2943 €/m²
3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²
Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a
298,999 € 3463 €/m²
3 izbový byt | Dukelská | 63 m²
Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk
215,900 € 3427 €/m²
3 izbový byt | 75.24 m²
Tento 3-izbový byt na Oravskej ulici v Bernolákove predstavuje moderné a komfortné bývanie, kto
249,900 € 3321 €/m²
3 izbový byt | 54.12 m²
RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p
189,900 € 3509 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.