Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Byty na predaj novostavba Martin Tomčany vo výstavbe

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 665 m²

Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt 55,67 m2 na predaj novostavba Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2459 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 90 m²

Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe s predzáhradkou, Martin, Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 70.84 m²

Ponúkame na predaj posledný 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Byt sa nach

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

163,600 € 2309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

Na predaj 2 izbový byt - apartmán v novostavbe, Martine, - širšie centrum.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 45.35 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt - apartmán, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova",

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

135,300 € 2983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Na predaj 2 izbový byt / Apartmán, novostavba Byty Ruppeldtova, Martin.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 40.44 m²

Na predaj 2 izbový byt / apartmán, v novostavbe "Byty Ruppeldtova". Projekt sa nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

123,000 € 3042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23038)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie