DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu s loggiou v Košútoch II, pri Kauflande

Reality Martin

2 izbový byt | Kernova | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Košútoch II, na ul.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: NA PREDAJ 2-izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Š. B. Romana | 53 m²

PREDANÉ: Leonides Real a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj 2-izbový byt v úplne pôvodnom st

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Martin

99,900 € 1885 €/m²

2-izbový byt - Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Martin

150,000 € 3000 €/m²

REZERVOVANÉ-Pôvodný stav pre Váš kreatívny potenciál! 2 izbový byt -57m2

Reality Martin

2 izbový byt | 57 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt – Pôvodný stav pre Váš kreatívny potenciál! Vytvorte si

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

110,000 € 1930 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

Veľký 2-izbový byt, Martin - Sever - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Jilemnického | 67.31 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 1872 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie