2.izb.byt-HEMERKOVA ul,kompletná rekonštrukcia,54m2

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Hemerkova | 0 m²

Na predaj Vám ponúkame kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

194,600 €

NA PREDAJ: 2-izbový byt s loggiou, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova 23 | 50.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Húskovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

202,500 € 3981 €/m²

REZERVOVANÉ - 2i byt po rekonštrukcii 7/8p. , KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska 61 | 46.96 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na preda

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

184,000 € 3918 €/m²

ADOMIS - 2-izbový byt, 53m2, balkón, Bauerova ulica, KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Na predaj: 2-izbový byt, Bauerova ulica, sídlisko KVP, Košice II Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

188,700 € 3560 €/m²

pekný 2-izbový byt, Bauerova ul. Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

188,700 € 3560 €/m²

2 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 16

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

190,900 € 3359 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Klimkovičova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 50 m²

Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt - Košice, Bauerová - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bauerova ulica, Košice Michal Palko z Reali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

189,000 € 3566 €/m²

Predaj veľký 2-izbový byt 50m2 s loggiou –KVP, Hemerkova ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Hemerkova | 50 m²

Ponúkam na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Hemerkovej ul

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 3900 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt - Košice, Klimkovičová ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²

KOMFORT, POKOJ, PARKOVANIE BEZ STRESU A LOKALITA, KAM SA BUDETE RADI VRACAŤ. Tatiana Vrabelová

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt s loggiou a garážou, Košice – KVP, Klimkovičova ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 59 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v novostavb

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt | PRENÁJOM | Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Denešová | 50 m²

Dominik Uhrin | Invest & Real ponúka na prenájom 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa vo vy

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

695 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 1,5 izbový byt - Košice, Titogradská ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Titogradská | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt - Košice KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Jasuschova | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Jasuschova 14, sídlisko KVP – Košice.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

173,000 € 3264 €/m²

2 izbový byt, sídlisko KVP, Drábova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Drabova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,990 € 3461 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2 izbový byt Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | 60 m²

Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

278,099 € 4635 €/m²

EXKLUZÍVNE - 2-izbový byt v novostavbe EUPHORIA na PRENÁJOM, Wuppertálska, KE

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska | 60 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-iz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie