2 izbový byt | Hemerkova | 0 m²
Na predaj Vám ponúkame kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice –
194,600 €
2 izbový byt | Húskova 23 | 50.87 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Húskovej
202,500 € 3981 €/m²
2 izbový byt | Wuppertálska 61 | 46.96 m²
*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na preda
184,000 € 3918 €/m²
2 izbový byt | Bauerova | 53 m²
Na predaj: 2-izbový byt, Bauerova ulica, sídlisko KVP, Košice II Ponúkame na predaj priestrann
188,700 € 3560 €/m²
2 izbový byt | Bauerova | 53 m²
188,700 € 3560 €/m²
2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
190,900 € 3359 €/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 50 m²
Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bauerova | 53 m²
Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bauerova ulica, Košice Michal Palko z Reali
189,000 € 3566 €/m²
2 izbový byt | Hemerkova | 50 m²
Ponúkam na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Hemerkovej ul
195,000 € 3900 €/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²
KOMFORT, POKOJ, PARKOVANIE BEZ STRESU A LOKALITA, KAM SA BUDETE RADI VRACAŤ. Tatiana Vrabelová
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 59 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v novostavb
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Denešová | 50 m²
Dominik Uhrin | Invest & Real ponúka na prenájom 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa vo vy
695 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Titogradská | 37 m²
Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý
750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jasuschova | 53 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Jasuschova 14, sídlisko KVP – Košice.
173,000 € 3264 €/m²
2 izbový byt | Drabova | 52 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na
179,990 € 3461 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá
278,099 € 4635 €/m²
2 izbový byt | Wuppertálska | 60 m²
Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-iz
1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.