CORRIS-PREDAJ: 3-podlažný, priestranný RD v srdci Rusoviec – potenciál, ktorý čaká na Vás!

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pohraničníkov | 270 m²

Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-podlažný RD v absolútnom srdci Rusov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

560,000 € 2074 €/m²

Novinka
Novinka

CREDA | OPÄŤ V PONUKE, predaj rodinný dom, Nitra - Centrum

Reality Nitra

Rodinný dom | Podzámska | 255 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Na predaj garáž pri centre mesta v Komárne.

Reality Komárno

Garáž | 28 m²

Ponúkame na predaj garáž so zastavanou plochou 28 m2 s vnútornými rozmermi 6x3,5metra. Nachádza

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Komárno

22,000 € 786 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 397 m²

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry Realitná kancelári

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

129,500 € 326 €/m²

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 397 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

129,500 € 326 €/m²

4-izbový mezonet s garážou, pivnicou a balkónom, Podunajská ul., Bratislava – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Podunajská | 116.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový mezonetový b

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

359,000 € 3082 €/m²

Rekreačný dom s vínnou pivnicou – Stará Hora, Sebechleby

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | Stara Hora | 146.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj rekreačný dom s vínnou pivnicou v exkluzívnej l

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

152,000 € 1038 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj priestranný apartmán s výhľadom na more!

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj kompletne zariadený štvorizbový apartmán s výhľadom na mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny domček s veľkou záhradou v tichej časti ostrova Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Rk Vám ponúka na predaj prízemný domomček n na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachádza

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

245,000 € 4900 €/m²

Novinka
Novinka

Chorvátsko - Apartmán len 150m od mora za top cenu

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3298 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 5-izb. dom s kanceláriou, záhradou a garážou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rákosová | 228 m²

Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GESTTO | 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ | 1465 m² POZEMOK | BUDMERICE

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Rašu | 140 m²

Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám ponúka na predaj čiastočne podpivničený, samostatne stoja

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Budmerice

244,900 € 1749 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | PREDAJ | BIELY KOSTOL | TRNAVA

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Vysoká | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

269,000 € 1345 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | REZERVOVANÉ | 5-IZBOVÝ RD NA PREDAJ | HRNČIAROVCE NAD PARNOU | 1055 M2 POZEMOK

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Sv. Martina | 277.16 m²

REZERVOVANÉ Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

269,900 € 974 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 3-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | PREDAJ | T. MILKINA | KOPÁNKA | TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Tich. Milkina | 127 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trnava

209,000 € 1646 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | REZERVOVANÉ | 1-IZBÁK VO VÝBORNEJ LOKALITE | NA PREDAJ | ZARIADENÝ | KLIMATIZÁCIA | V. CLEMENTISA

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 28.58 m²

REZERVOVANÉ Spoločnosť GESTTO s.r.o. poverená vlastníkom ponúka na predaj obľúbený typ 1-izbové

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5105 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 2-IZBOVÝ BYT | HOSPODÁRSKA ULICA | NA PREDAJ | BALKÓN

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 54.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3289 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ rodinný dom v obci Málinec okr.Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 250 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poltár

146,999 € 588 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 3 izb.byt + loggia + pivnica

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 78.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v okresnom meste Levice

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový rodinný dom v obci Holice

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na pred

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Holice

139,000 € 1390 €/m²

Predaj polyfunkčná budova v centre mesta Šaštín - Stráže, ulica Jána Hollého

Reality Šaštín-Stráže

Polyfunkčný objekt | J. Hollého | 327.15 m²

Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v centre mesta Šaštín - Stráže.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Šaštín-Stráže

Info v RK

Predaj Budova v centre obce Kokava nad Rimavicou – Námestie 1. mája 33

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | Námestie 1. mája | 265 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj podiel na nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza v centre obce

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Reality Kokava nad Rimavicou

Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 265 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Predaj Administratívna budova 1 039,53 m², Detvianska ulica, Bratislava – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Detvianska | 1,039 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažnú budovu v mestskej časti Bratislava – Rača, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie