SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S ATMOSFÉROU MESTA NA DOSAH So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

113,990 € 2280 €/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, 2x pivnica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, kúpeľňa s oknom, 2x pivnica, NIVY Exkluzívne ponúkame na predaj

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4979 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

EXPAT EXPERTS |Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, klimatizácia a pivnica Dispozíc

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3843 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľkometrážny 1i byt, 50 m2, balkón 5 m2, RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, slnečný 1 izbový byt s balkónom na Saratovskej ul. v Dúbravke. Na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,000 € 4180 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 53 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 5264 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, ul. Švábska v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska 55 | 64 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt s loggiou, po čiastočnej rekonštr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,900 € 2436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská 18 | 67 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj presvetlený 3 izbový byt v meste Prešov, Sídlisko Sekčov, ul.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,900 € 2476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSŤ - PEČOVSKÁ NOVÁ VES – SABINOV - LIPANY

Reality Pečovská Nová Ves

Rodinný dom | Na Trubalovec 33 | 80 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nehnuteľnosť (budova/prevádzka) postavenú na pozemku

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pečovská Nová Ves

129,900 € 1624 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v obci Šarišské Čierne okr. Bardejov - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Šarišské Čierne

Rodinný dom | 24 | 94 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Šarišské Čierne, ktoré je vzdialené 14

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šarišské Čierne

84,900 € 903 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ BUDOVA PEČOVSKÁ NOVÁ VES – SABINOV - LIPANY

Reality Pečovská Nová Ves

Objekt pre obchod | - | 80 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pečovská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skvelá investičná príležitosť!

Reality Veľký Folkmar

Výrobný objekt | Veľký Folkmar 67 | 2,995 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodné priestory-výrobné haly ( 2 samostatné miestnosti) a admi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Folkmar

199,990 € 67 €/m²

RODINNÝ DOM V BÁNOVE S ROZĽAHLÝM POZEMKOM

Reality Bánov

Rodinný dom | Obrancov mieru 13 | 338 m²

Ján Komora z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánov

150,000 € 444 €/m²

Moderný 3 - izbový byt 75 m² Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 75 m²

Exkluzívne v ponuke KING REAL – Ján Komora. Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt o

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1600 €/m²

Vidiecky rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Lok

Reality Lok

Rodinný dom | Tekovská 28 | 3,080 m²

Mgr. David Molnár RSc. Vám exkluzívne ponúka na predaj vidiecky rodinný dom o rozmere 188 m² v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lok

138,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok 1055 m² – obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Tekovská 28 | 1,055 m²

Mgr. David Molnár RSc. Vám exkluzívne ponúka predaj pozemok o výmere 1055 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lok

37,000 € 35 €/m²

NA PREDAJ – RODINNÝ DOM S PRÍSTAVBOU, BÁNOV

Reality Bánov

Rodinný dom | Pod hájom 25 | 154 m²

Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Molnár RSc. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánov

115,000 € 747 €/m²

Pozemok 1055 m² – obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Tekovská 28 | 1,055 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lok

37,000 € 35 €/m²

Rekreačný dom v tichej záhradkárskej lokalite – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 2433/125 | 198 m²

🌿 Pokoj prírody + komfort mesta. Presne v tomto pomere – Nové Zámky Predstav si ráno v tichu,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 530 €/m²

2 izbový byt na predaj, ul. Budovateľská 4, Zborov

Reality Zborov

2 izbový byt | Budovateľská 4 | 55 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zborov

72,500 € 1318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie