GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence |Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.9 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ: Štýlový 2 izbový byt - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

JKV Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt - TOP lokalita - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s naozaj štedr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

Prenájom 2-izbový byt - klimatizácia, parkovanie - Perla Ružinova - Gagarinova / Tomášikova / Mierová - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame na prenájom zariadený klimatizovaný 2-izbový byt s kuchyňou, lodžiou a parkovacím mies

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 49 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

124,000 € 2531 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt po obnove v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mesačná | 42.3 m²

JKV Real ponúka na predaj 2 izbový byt na Mesačnej ulici v pokojnej a etablovanej časti Ružino

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,990 € 5059 €/m²

PREDANÉ: 3D OBHLIADKA! ZARIADENÝ 2-IZB.BYT + BALKÓN + PARKING V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38.7 m²

Skôr ako prečítate inzerát poprechádzajte sa po byte prostredníctvom 3D obhliadky: https://my.m

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 5917 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt na Sklenárovej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²

Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4654 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 63 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Jégeho ulici. Byt sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4206 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na Martinčekovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na obľúbenej Martinčekovej ulici v Bratislave

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

3D Obhliadka: ZNÍŽENÁ CENA: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekounštruovaný 2 izb byt - Ružinov - Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38 m²

JKV Real ponúka na predaj praktický 2 izbový byt s výmerou 38 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

145,990 € 3842 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 81.48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

U NÁS !!!, EXKLUZÍVNY 2i byt, PRÍSTAVNA, LOGGIA ( 14 m2 ), CHLADENIE, 2 X PARKING, Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Luxusne zariadený 2 izbový byt s loggiou a garážovým miestom v obľúbenom projekte Rozadol v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 89 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt s loggiou a parkingom v obľúbenom projekte Rozadol v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie