AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružová dolina, v o

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu 2+kk, Bratislava- Ružinov, ulica Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu (2+kk) v novostavbe – Bratislava, Ružinov Ponúkame na prená

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

Novinka
Novinka

Dvojizbový byt 55 m² s balkónom, lokalita: Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 55 m² v Ružinove Dispozícia bytu: v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,900 € 4239 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Trnávka, s balkónom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,900 € 4265 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4615 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Sklenárova ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt v City Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt v City Park Byt s klimatizáciou a parkovaním sa nachádza v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom NOVOSTAVBA 2,5 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Štýlový 2,5 izbový byt s balkónom, klimatizáciou a šatníkom – Tomášikova, Ružinov Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom pekný klimatizovaný 2 izbový tehlový byt, Budovateľská ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený tehlový 2 izbový byt s nepriechodnými izbam

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím NOVOSTAVBA, Ivanská cesta, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom štýlový a moderne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba zariadený 2 izbový byt s parkingom, Jarabinkova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.5 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 2 izbový byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5426 €/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Ponúkame na prenájom moderný a štýlovo zariadený 2 izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestske

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie