Veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom orientovaný do tichého vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt na Drieňovej ulici v objekte EDEN PARK v blízkost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Jégeho s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Jégeho ulici v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Priestranný a zariadený 2,5 izbový byt s terasou vo výbornej lokalite v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Prakticky riešený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom a parkovacím miestom v súkromnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame na prenájom prakticky riešený 2 izbový byt na Jégého ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Zariadený 2 izbový byt s balkónom v príjemnej lokalite pri parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Ostr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 44.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 4825 €/m²

NIVY - 2 izb. byt na Sklenárovej s loggiou a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt na Sklenárovej ulici v Ružinove, NIVY. Byt sa nachádza na 6/6.p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY - úplne nový 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,500 € 4346 €/m²

PREDZÁHRADKA - úplne nový 2 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 92 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,400 € 2559 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

REZERVOVANÝ NÁDHERNÝ 2,5 - IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie