Krásny 2i byt v Novostavbe Kadnárová

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | - | 57 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt s parkovacím miestom, situovaný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe – Malokrasňanská ulica, Rača, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 52.43 m²

Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,000 € 4558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt s terasou, pivnicou a parkovacím miestom v novostavbe v Bratislave - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 45 m²

Byt je k dispozícii ihneď. Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

990 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE!DAHLEH-Na prenájom 2-izbový byt v Rači – novostavba, výborná lokalita, pet-friendly

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 54 m²

DAHLEH ponúka na prenájom nezariadený 2-izbový byt situovaný v tichej a obľúbenej lokalite Brat

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

715 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predané.Predaj Slnečného nadštandardného 2.izb.bytu s terasou a možnosťou úpravy na 3.izb.byt

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

284,990 € 4071 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

PRENAJATÉ- BE.LIVE COMPANY- NA PRENÁJOM- 2-IZBOVÝ BYT- TERASA- GARÁŽOVÉ STÁTIE- RAČA- EDUARDA WENZLA- RENDEZ

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 64.95 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko poruke? Tento 2-izbový byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt so záhradkou a parkovacím miestom v novostavbe

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 52 m²

Prenájom 2‑izbového bytu s predzáhradkou a parkovacím miestom – Eduarda Wenzla, projekt RNDZ, B

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt balkón Rača Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | nemá | 55 m²

Na prenájom pekný zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, Rača, Bratislava. Rozloha: 55 m2. Samost

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.48 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena v Krasňanoch ponúka komfortné bývanie bez nutnosti ďalš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 4953 €/m²

Pokračovanie úspešného projektu RNDZ - RNDZ 2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²

Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,032 € 3849 €/m²

MIKELSSEN - Na prenájom nový 2 izbový byt s balkónom a garážovým miestom v projekte RNDZ s výhľadom na Malé Karpaty

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 55 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 2 izbový byt v novostavbe

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie