2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
240,000 € 4535 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²
Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,
225,900 € 3493 €/m²
2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²
REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový
271,900 € 5727 €/m²
2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²
299,999 € 5458 €/m²
2 izbový byt | Kadnárova | 55 m²
METROPOLITAN │ Moderný 2,5-izbový byt s balkónom a parkovaním, Rača METROPOLITAN ponúka na pre
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
265,000 € 4796 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
259,000 € 4894 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
256,000 € 4837 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
272,000 € 4923 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
251,000 € 4743 €/m²
2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²
Kompletne zariadený 2‑izbový byt v obľúbenom projekte Hroznový sad ponúka moderné a pokojné býv
269,000 € 4981 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt
239,990 € 4615 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
239,990 € 4615 €/m²
2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b
225,000 € 4018 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
EXPAT EXPERTS | Krásny, moderný 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA Dispozícia:
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²
REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 35.24 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm
210,000 € 5959 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²
Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za
226,990 € 3702 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²
Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej
219,990 € 3591 €/m²
2 izbový byt | 70.23 m²
Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma
215,000 € 3791 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla
269,000 € 4203 €/m²
2 izbový byt | Františka Kubu | 61 m²
EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača P
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.