GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOPNovinka! Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Rači - ideálne bývanie! Voľný od 1.6.2026

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²

Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ - Priestranný, slnečný 2-izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 56.16 m²

Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4469 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 55 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

271,900 € 5727 €/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

METROPOLITAN │ Moderný 2,5-izbový byt s balkónom a parkovaním, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 55 m²

METROPOLITAN │ Moderný 2,5-izbový byt s balkónom a parkovaním, Rača METROPOLITAN ponúka na pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom C2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4796 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 4894 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A3

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,000 € 4837 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - C4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

272,000 € 4923 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4743 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Kompletne zariadený 2i byt, Kadnárova ul. Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Kompletne zariadený 2‑izbový byt v obľúbenom projekte Hroznový sad ponúka moderné a pokojné býv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4981 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V RAČI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

Krásny 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, moderný 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA Dispozícia:

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rača Centrum - Veľký 2 izbový byt s garážou / Novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 35.24 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 5959 €/m²

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S LOGGIOU, BA - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

226,990 € 3702 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,990 € 3591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 61 m²

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača P

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie