2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Vlčie hrdlo + bytový dom, kto
144,500 € 3613 €/m²
2 izbový byt | Priekopnícka | 59 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 59 m² nachádzajúci sa v pokoj
205,000 € 3475 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 55 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Bratislava - Podunajské Biskupice na Podz
195,000 € 3545 €/m²
2 izbový byt | Závodná | 49.03 m²
REZERVOVANÉ ! Grand Real Vám exkluzívne ponúka na predaj novozrekonštruovaný klimatizovaný ešte
Info v RK
2 izbový byt | Perličková | 57 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v lokalite Bra
289,000 € 5070 €/m²
2 izbový byt | Priekopnícka | 35.8 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Priekopnickej ulici v Bratislave, časti Podunajské Bisku
170,000 € 4749 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro
180,250 € 4292 €/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²
Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by
184,900 € 4202 €/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 43 m²
ASSENZIO – PREDAJ – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LODŽIOU – Bieloruská ul. Podunajské Bisku
195,000 € 4535 €/m²
2 izbový byt | Závodná | 35.05 m²
Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v projekte
149,990 € 4279 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze
209,900 € 2999 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.