KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS l Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves Dispozícia: celková výme

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Výnimočný 2i byt 63m2, terasa s úžasným výhľadom, KARLOVESKÉ RAMENO

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 63 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný 2i byt 63m2, terasa s úžasným výhľadom, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozícia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2i byt 65m2, klimatizovaný, s lodžiou, parkovanie, VILLINKI

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS | Luxusný 2i byt 65m2, klimatizovaný, s lodžiou, parkovanie, VILLINKI Dispozícia

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2,5 i byt 68m2, lodžia, parking, súkromný areál, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 2,5 i byt 68m2, lodžia, parking, súkromný areál, skvelá lokalita Dispo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

980 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP!!! MODERNÝ 2I APARTMÁN S VEĽKÝM BALKÓNOM A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hudecova | 52 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne novozariadený, štýlový

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

695 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4006 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

**REZERVOVANÉ**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Novackého | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbovvý byt s balkónom, 49m2, Bratislava-Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

REB.sk ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom – novšia stavba Ponúkame

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 51.17 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratis

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4104 €/m²

Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2- izbový byt na ulici Kresánková

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 41.16 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a vkusne zariadený 2i byt po kompletnej rek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,000 € 4592 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Na Kampárke | 58 m²

Realitná kancelária Horizont Real ponúka na prenájom krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 144.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s veľkorysou výmerou na prízemí bytového domu na Dlhých D

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 1718 €/m²

Rezervované - Predaj priestranného 2i bytu s loggiou v staršej novostavbe.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 66 m²

Predáme slnečný 2-izbový byt s loggiou na Majerníkovej ulici , priamo oproti Billy v bytovom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3788 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (764)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie