LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

PREDANÉ: 1 izbový byt s veľkým balkónom, pivnicou + parking a zariadenie

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²

Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Stupava

147,500 € 3529 €/m²

ARETÉ REAL - PONÚKAME NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT v STUPAVE, KÚPOU VOĽNÝ

Reality Stupava

1 izbový byt | Jilemnického | 36.6 m²

ARETÉ REAL- Z poverenia klienta ponúkame na predaj 1 izbový byt v Stupave. Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,000 € 3689 €/m²

WFG | NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe*VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 36 m²

Ponúkam Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe, v Stupave. Táto nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Stupava

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ 1.izbový byt STUPAVA

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

N066-115-IVMAE Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite priam

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

130,000 €

1 izbový slnečný byt - Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

Na predaj ponúkame 1-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Stupava, na ulici Jilemnického. Byt s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

132,000 €

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 32 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, svetlý a moderne zariadený 1-izbový byt v Stupave, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

125,000 € 3906 €/m²

PRENÁJOM: Útulný 1 izbový byt s krásnym výhľadom

Reality Stupava

1 izbový byt | Hlavná | 39 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám ponúka exkluzívne na prenájom útulný 1-izbový byt v Stupave,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj slnečného podkrovného 1i bytu - Stupava, Marcheggská ul.

Reality Stupava

1 izbový byt | Marcheggská | 31 m²

Hľadáte vhodnú investíciu na prenájom alebo bývanie pre seba. Chcete pohodlné bývanie s výborno

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

109,900 € 3545 €/m²

Zariadený 1 izbový byt v Stupave na prenájom.

Reality Stupava

1 izbový byt | Dolná | 42 m²

Na prenájom Vám ponúkame plne zariadený 1 izbový byt v Stupave. Byt o výmere 42 m2 je zariaden

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Stupava

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

* 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE *

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38.32 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3549 €/m²

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárska | 36 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený, moderný 1-izbový

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1,5-izbový byt v projekte Noemis v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | - | 36 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v novostavbe projektu Noem

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Stupava

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie