Nebytový priestor v Šamoríne za výhodnú cenu.

Reality Šamorín

Priestor pre sklad | Priemyselná | 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v Šamoríne. Najvhodnejšie využitie nebytového priest

Publikované: 04.08.2022 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Šamorín

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

KRÁTKODOBÉ KVALITNÉ UBYTOVANIE ZA DOSTUPNÉ CENY V ŠAMORÍNE PRI ZJAZDE R7

Reality Šamorín

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za dostupné ceny v Šamoríne pri zjazde R7. Naše nové ubytovac

Publikované: 23.11.2018 Aktualizované: 30.10.2025
Objekty na prenájom Šamorín

Cena dohodou

Kancelária na prenájom, 22 m2, Rybárska ul., Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu o rozlohe 22m2 na Rybárskej ulici, Nitra. Priestor sa nachádz

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

210 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestory na obchod a služby, 112 m2, Nitra - Pešia zóna

Reality Nitra

Obchodné priestory | Pešia zóna | 112 m²

Ponúkame na prenájom priestory pre obchod a služby o výmere 112 m2 v Nitre na pešej zóne. Pri

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom: Unikátne SMART Studio Košice

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 23 m²

Unikátne SMART Studio na Kysuckej ulici v Košiciach, ktoré posúva bývanie na úplne inú úroveň.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

Priestory na obchod a služby/ podnikanie

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Andovská | 54 m²

Ponúkame do prenájmu podnikateľské priestory v Nových Zámkoch. Veľkosti priestorov sú v rozpätí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

3.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom priestranný 3 izbový byt s garážou Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na prenájom svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v b

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Podnikateľský priestor s vlastným parkovaním – Šaľa

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Horná | 100 m²

Realitná kancelária Herák ponúka na prenájom krásny a kompletne zrekonštruovaný priestor na síd

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Atraktívny komerčný priestor na prenájom v centre Kráľovej nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Iný priestor | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na prenájom výnimočný komerčný priestor situovaný pria

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Kráľová nad Váhom

900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 210 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 210 m²

S 3-725 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 210 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 95 m2 + kancelária

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 95 m²

S 2-289 Na prenájom sklad o ploche 95 m2. Sklad je zateplený a je vhodný pre tovar , ktorý pot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PRENÁJOM 3 izb byt 73 m2 - zariadený - FURDEKOVA ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM kompletne zariadený 3-izbový byt na Furdekovej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Prenájom 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 53.74 m²

Máme Vám na prenájom pekný, moderný 2i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Je vhodn

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KRÁSNY 1 IZBOVÝ BYT + NOVÝ NÁBYTOK + 2 LODŽIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Šalgotarjanská | 34 m²

Dve lodžie, priestranná výmera a výhľad do zelene, ktorý vám zabezpečí ticho a súkromie – kombi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pronájem obchodního prostoru 102 m² Pri Šajbách, Bratislava, Slovensko

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Pri Šajbách | 102 m²

Ponúkame na prenájom priestranné nebytové priestory s celkovou výmerou 102 m², situované na prí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

349 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM / Priestranná garsónka, Pod hájom, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | 39 m²

Plocha priestoru: 39 m2 Podlažie: 1. poschodie Stav: kompletná rekonštrukcia Popis nehnuteľ

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Odstúpenie prevádzky Baru v Centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | Kapitulská | 360 m²

priestory sa nachádzaju vo vynikajúcej polohe v centre mesta Banska Bystrica, na Kapitulskej u

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Skladová hala 1 058 m² s rampou a zázemím – Žilina, Závodie

Reality Žilina

Skladový objekt | Kvačalova | 1,058 m²

Ponúkame na prenájom funkčný a výborne dostupný skladový priestor v uzavretom kancelársko-sklad