Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Uzavretý admin. celok v krásnej historickej budove, 148m2, 2 parkovacie miesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 148 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Obchodný priestor s veľkými výkladmi v centre STARÉHO MESTA, Štúrova-Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Štúrova | 97.03 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí polyfunkčnej budovy na fre

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,116 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo, ex Holiday Inn, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch podl

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelársky a skladový priestor v mestskej časti Vajnory

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | x | 483 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky a skladový priestor v BA III - Vajnory s celkovou úžitkovou

Publikované: 29.05.2019 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 82 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor (viď pôdorys B1) na lukratívnom frekv

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

28 m2 až 168 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín-centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na prenájom priestory v centre mesta vhodné na rôzne podnikateľské účely. Rôzne výmery

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory so skladom na prenájom – Trenčín, nákupné centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované obchodné priestory so skladom o výmere 100 m² nachádzajúce s

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

8.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

61 m2 Administratívne priestory na PRENÁJOM, Trenčín-centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 61 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v Trenčíne – širšie centrum. Ka

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobné haly na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom výrobné haly s výmerou od 1.600 do 14.550 m2 v Trenčíne. Vykurované a kl

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Karlova Ves, na Kempelenovej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom príjemný 2-izbový byt v Bratislave V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 51 m²

Ponúkame Vám do prenájmu príjemný 2-izbový byt v Petržalke na Medveďovej ulici. Byt má výmeru

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Hala / výrobné priestory 7.400m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 7,400 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na prenajom

Reality Stupava

Obchodné priestory | Hlavná | 36.6 m²

Exkluzívne novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na hlavnej ul. Obchodný priestor o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory - ul. Michalská, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 41.8 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Michalská 9, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

300m2 obchodný priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seber

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 201.4 m²

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Priestor vhodný na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním 394m2, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzajúce

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ruž

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 169.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov s celkovou úžitkov

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Rekonštruované kancelárske priestory na prenájom - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 159 m²

Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderní

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Rekonštruované kancelárske priestory na prenájom - ul. Údernícka, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 205.58 m²

Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárske priestory v Bratislave - Petržalke na Údernícke

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívne priestory - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Kopčianska | 240 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v obchodno skladovom areále.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

9.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac