HERRYS - Na prenájom výnimočný 1-izbový byt, v komplexe EUROVEA, priamo na dunajskej promenáde

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Pribinova | 36.63 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Priestranný 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 45 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka Dispozícia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 3989 €/m²

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Prenájom veľký 1 izbový byt Martinčekova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Martinčekova | 39 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Martičekova ulica

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 izb. byt, ZÁHRADNÍCKA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6478 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 1zb. BYT s balkónom, NOVOSTAVBA JARABINKY-NIVY, 3D

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 45 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/W3j2D-5bG Ponuka na prenájom moderného 1-izbové

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Potrebujete rýchlo predať svoj 1iz. - 2iz. byt?

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 3750 €/m²

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

Na prenájom nadčasový 1 a pol izbový byt kúsok od Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom 1i bytu, po kompletnej rekonštrukcii, Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 32 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt na ulici Mlynsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme slnečný 1 izbový byt v Ružinove na Medzilaboreckej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 36 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Medzilaboreckej ulici s výmerou 36 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezábudkova | 25 m²

Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný ZÁKLADNÉ INFORM

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPOZÍCIE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 43 m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4419 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie