PRENÁJOM - 1-izbový byt s balkónom- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho na 4 posc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

COMODINO | Krásny 1-izbový byt s balkónom pri OC NIVY – novostavba, zariadený, Košická ul. I ZWIRN I

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 40.95 m²

COMODINO ponúka na prenájom krásny 1 - izbový byt 35,33 m2 s balkónom 5,62 m2 , v TOP lokalite

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Nové bývanie v srdci Bratislavy / New and modern flat in the heart of Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35 m²

(*English below) Hľadáte byt, ktorý spája štýl, komfort a dokonalú polohu? Ponúkame na prenájom

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo - Ružinov, byt po rekonštrukcii, komplet zariadený. Rozloha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 35 m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul. - NIVY v širšom centre Bratislavy, byt po rekonštrukcii, z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ďatelinová | 49 m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov v blízkosti OC Retro s parkovacím miestom, zari

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

1-izbový byt na prenájom – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 36 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 1-izbový byt o výmere 36 m², situovaný na 1. po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezábudkova | 25 m²

Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný ZÁKLADNÉ INFORM

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Na prenájom svetlý 1 izbový byt v Bratislave, Ivánska cesta

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ivanská cesta | 33 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 1 izbový, veľmi pekný a kompletne vybavený byt, o výmere 32,8

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NEVÄDZOVÁ – NOVOSTAVBA RETRO, TERASA, ZARIADENÝ – 760 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 1-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA nebytový priestor používaný na bývanie, Vlčie hrdlo, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 27.47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ nebytový priestor používaný na bývani

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

79,900 € 2909 €/m²

RentHub | moderné bývanie | 1,5i bt | NUPPU | parkovanie | Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovaním v projekte NUPPU, Ružinov Slavo z RentHub ponúka na prenáj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Súrne hľadám pre klientku do prenájmu byt

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Gagarinova | 45 m²

Do dlhodobého prenájmu súrne hľadám pre klientku 1–2 izbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

REZERVOVANÉ! Veľký 1-izbový byt 49 m² s lodžiou, parkovaním a pivnicou, Na križovatkách - Ružinov, 215 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²

REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 4388 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie