1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 1.i byt s možnosťou prerobiť na 2i pri Račianskom mýte, Februárka

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top
Top

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Pri Mýte – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom výnimočný priestranný 1-izbový byt, ktorý bol kompletne zar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1izbový byt s parkovaním Park pod Kolibou v BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 46.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadenú novostavbu 1izbového bytu s parkovacím súkromným mies

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 5591 €/m²

PRENÁJOM | 1-izbový byt v projekte KOLOSEO

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom | Moderný 1-izbový byt na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom na Račianskej ulici 143 v Bratislave – mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulný 1 izbový byt s veľkým potenciálom 40 m2- Nobelová, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 40 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj praktický 1-izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

178,000 € 4450 €/m²

Novinka
Novinka

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

PREDANÉ-PREDAJ- 1 IZBOVÝ BYT 33,35m2-RAČIANSKÁ- BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²

MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobkou 33,35 m² n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

156,900 € 5069 €/m²

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na prenájom zrekonštruovaný 1-izb. byt – Osadná ulica – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

Na prenájom 1-izbový byt na Osadná ul. v BA – Nové Mesto. Byt má výmeru 40 m², nachádza sa na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 4714 €/m²

PRENÁJOM - Pekný priestranný 1 izbový byt na Letnej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 40.48 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie