4 izbový byt | Raketová | 73 m²
PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl
Info v RK
2 izbový byt | 56 m²
Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic
226,600 € 4046 €/m²
Obchodné priestory | ivánska cesta | 700 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²
Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod
279,000 € 3720 €/m²
Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,900 m²
Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²
Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:
Cena dohodou
Garáž | Ondavská | 15 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda
17,900 € 1193 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a
289,500 € 4903 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Prístavná | 99 m²
Hľadáte miesto, ktoré bude dôstojne reprezentovať Vašu firmu a zároveň ponúkne maximálnu flexib
Cena dohodou
4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov
849,900 € 4367 €/m²
2 izbový byt | Prístavná | 66.7 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny 2-izbový byt s priestrannou loggiou a parkovaním v novostavbe P
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 123 m²
Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli
479,990 € 3902 €/m²
2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By
245,885 € 4801 €/m²
Obchodné priestory | Komárnická | 96 m²
Ponúkame na prenájom moderné a priestranné obchodné a kancelárske priestory v srdci Ružinova. T
1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 112.58 m²
Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov
1,480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynské Luhy | 852 m²
Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom Ru
360,000 € 423 €/m²
Obchodné priestory | Jarabinková | 73 m²
PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU MLYNSKÉ NIVY - možný prenájom aj obchodných priestorov vo výmere
16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Komárnická | 90 m²
Ponúkame na prenájom moderný a reprezentatívny priestor s výmerou 90 m², ideálny na kancelárie,
1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Slowackého | 200 m²
Realitná kancelária ARBIZ Vám exkluzívne ponúka na predaj Rodinný dvojdom v Bratislave, Ružinov
549,000 € 2745 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Domkárska | 1,553 m²
NA PREDAJ – EXKLUZÍVNY POZEMOK 1 553 m² – Bratislava – Ružinov, Domkárska ulica Cena: 99 €/m² R
153,000 € 99 €/m²
Garáž | 13 m²
Developer ponúka na predaj vnútorné garážové státia v podzemnej garáži obytného komplexu CityP
16,600 € 1277 €/m²
3 izbový byt | Svidnícka | 64.5 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3 izbový byt s b
705 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Moldavská | 55 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt o výmere 54,84 m² na Moldavskej ulici v Ružinove. K
630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Karadžičova | 268.27 m²
Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte priestory
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.