Na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou loggiou v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75.56 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj tento slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt, ktorý

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3307 €/m²

Na predaj rekreačná chata pri jazere – Zlaté piesky, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Zlaté piesky | 20 m²

DeveloX Reality vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú chatu v obľúbenej oddychove

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6750 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PRENÁJOM- 1000m2- KOMERČNÝ PRIESTOR- RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Komárňanská | 220 m²

Hľadáte priestor s potenciálom, ktorý vám dá slobodu rozhodnúť sa, ako ho využijete? Tento kome

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

BOSEN | Obchodný priestor s výkladom na Tomášikovej ulici v Ružinove, 175 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomašikova | 175 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom vo vyhľadávanej mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

ORTUS – Dizajnový 4-izbový byt s terasou a možnosťou dvoch samostatných pracovní v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.02 m²

Adresa: Bajkalská 49, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.350 Eur nájom vrátane garážového státia +

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zariadený byt s loggiou a klimatizáciou v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na Sputnikovej ulici v Ružinove

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Kancelársky celok na 3.posch. pri OC Avion, IKEA, 315m2 s výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Directreal Office - Prenájom uzavretého kancelárskeho celku na 3. posch. s výťahom v budove

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|611 m² slnečného pokoja – pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Prenájom luxusného 2 izbového bytu v EUROVEA TOWER 32 poschodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na prenájom luxusný 2 izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním v EUROVEA TOWER, Pribinova uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto OC RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto v modernej novostavbe v bytovo-administratívno

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt / Martinčekova ul. / Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: PRENÁJOM komerčného priestoru K2 v projekte Downtown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 35.49 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom zaujímavý komerčný priestor č. K00.02 v projekte Down

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 42 €/mesiac/m²

NIDAL: PRENÁJOM komerčného priestoru 126,07 m² v projekte Downtown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 126.07 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor (E00.01) o výmere 126,07

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,780 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

NIDAL: Prenájom - Obchodný priestor s 35 m² terasou pre Vaše podnikanie v Ovocných sadoch

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, priestranný obchodný priestor v jednom z najúspešnejších r

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,190 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NIDAL: Prenájom - Obchodný priestor pre Vaše podnikanie v Ovocných sadoch

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 67 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom 67 m² obchodný priestor v bloku B, v jednom z naj

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj areálu s potenciálom, Vajnorská - Rožňavská, BA, 37.729 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Zmiešaná zóna | 37,729 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investične atraktívny pozemok v areáli bývalých Telekomunikác

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Bosen | Kancelárske priestory, Bajkalská, 16 a 19 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mliekarenská | 19 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom nezariadené kancelárske priestory v atraktívnej mestskej čas

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový priestranný zariadený byt, Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie