Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

495.25 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Kancelária 19 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 19 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 19 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

180.5 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S VÝHĽADOM | 30,8 m² | KOŠICKÁ 56 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 30 m²

Príjemný kancelársky priestor vo vyhľadávanej business lokalite Kancelária sa nachádza na 5.

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

592.35 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu Jelačičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 79 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Bratislava – R

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 60 m2 v Bratislave Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 60 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KANCELÁRIA 47 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47 m²

Efektívny kancelársky priestor v prestížnej business lokalite Ponúkame na prenájom kancelársk

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

554.6 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť - administratívne priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

297,000 € 2250 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Bratislave Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 200 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,598 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Zálužicka ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 59 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na prenájom 2,5-​izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 4 - izb.byt, 2x walk-in šatník, 2 kúpeľne, BA II Nivy – Palkovičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Palkovičova | 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na prenájom mimoriadne

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Život ako vo filme: Pet Friendly - 1izbák so šatníkom a samostatnou kuchyňou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Šumavská | 47 m²

Toto nie je kulisa! Toto môže byť Vaša adresa! Chcete kultový život ako v romantickom filme Fo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

PRIESTRANNÁ TROJ-KANCELÁRIA | 98 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 98 m² v administratívnej budove BBC1 na Ply

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,156.4 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S FANTASTICKÝM VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | 40 m² | BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²

Pracujte s panorámou Bratislavy každý deň Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu o výmere

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

MALÁ KANCELÁRIA 18 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 18 m²

Ideálne riešenie pre jednotlivca alebo malý tím v biznis lokalite Ponúkame na prenájom kancel

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – mest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj uceleného nebytového - kancelárskeho priestoru na Trnavskej ceste 82 s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 180 m²

Samostatný nebytový - kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "Ob

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom v BA II, Ružinove, časť Nivy, s pešou dostupnosťou do Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 600 m²

Pripravujeme predaj rodinného domu v tichej lokalite bratislavského Ružinova - časti Nivy ("Sta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Prevádzkovo - obchodný nebytový priestor na prenájom v BA II, Ružinove, v komplexe NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 165.89 m²

Prenájom nebytového (komerčného) priestoru, ktorý sa nachádza na ul. Hraničnej 36 v Bratislave

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s parkovaním v BA II, Ružinove (roh Trnavskej a Tomášikovej ul.), oproti "Klientskému centru"

Reality Bratislava-Ružinov

Popis lokality Ucelený kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "O

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž v BA II, Ružinove, Nivy, Ondavská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

Predaj garáže v garážovom dome na Ondavskej ulici v BA II, Ružinove - Nivy. Ide o uzamykateľné

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1692 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie