HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,990 € 4461 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Sklenárova ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 4167 €/m²

Nebytový priestor na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Trenčianska | 1,180 m²

Ponúkame na prenájom priestory so širokými možnosťami využitia – ideálne na šport, prípadne ako

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestory so širokými možnosťami využitia

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Trenčianska | 1,180 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 76 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV Ponúkame na predaj 3-izbový byt nac

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

METROPOLITAN | Veľký slnečný RD s parkovaním a záhradou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rovná | 190 m²

Veľký slnečný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s parkovaním a záhradou Rodinný dom sa n

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 47 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite Kompletne zariadený mode