Prenájom kancelárskych priestorov - Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Bajkalská | 13.5 m²

F007-26-PEMI Exkluzívne si Vám dovoľujeme ponúknuť na prenájom kancelárske priestory nachádzajú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Parkovaciie miesta neďaleko bratislavského letiska.

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Ivanská cesta | 0 m²

F019-210-SIMI Ponúkame Vám na prenájom parkovacie miesta neďaleko Letiska M.R. Štefánika v m.č

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

85 €/mesiac

✅3-izbový veľkometrážny byt v bytovom dome UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny byt v UNIVERSO, Ružinov - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám momentálne 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a po jednoduchej úprave 4-izbový v pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

125 m2 – príjemný, samostatný administratívny priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sabinovská | 125 m²

■ samostatný priestor na zníženom prízemí s denným svetlom ■ na podlaží iba jeden nájomca ■ vst

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1 izb. byt na PRENÁJOM s balkónom aj s PARKOVANÍM - IVANSKÁ CESTA, Ovocné sady BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ivanská cesta | 32.8 m²

Ponúkam na prenájom svetlý 1 izbový byt s balkónom Ivanská cesta, projekt Ovocné sady Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

90 m2 - priestor vhodný na bývanie ( prípadne spojenie bývania s kanceláriou)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 90 m²

■ 90 m2 – samostatný celok v malom polyfunkčnom objekte ■ novostavba v tichom prostredí v Ružin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

OCCAM | Moderný showroom / retail priestor s multifunkčným využitím v srdci biznis štvrte

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 400 m²

OCCAM New Home ponúka na prenájom moderný obchodný priestor na dvoch podlažiach o výmere 400 m2

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

OCCAM | Reprezentatívne administratívne priestory s výkladom a klientskou zónou

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 400 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

OCCAM | Atraktívny dvojpodlažný priestor pre kaviareň, bistro alebo showroom gastronómie

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Plynárenská | 400 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom: Nový Ružinov – 2i byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84.34 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izb.apartmán s veľkou terasou v obľúbenom projekte Nový Ružinov. By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt vtehlovom bytovom dome na ulici Ružová dolina, Ružinov – Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

GRAFT ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v historickom tehlovom bytovom dome na ulici Ru

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Bočná | 256 m²

REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Moderné kancelárie a flexibilné priestory v srdci biznis zóny

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Hľadáte prestížnu adresu pre svoju firmu v centre bratislavského biznisu? Administratívna budo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 271 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 328 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RUŽINOVE – IDEÁLNY PRE RODINU, PODNIKANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 237 m²

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2531 €/m²

Ponúkame 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii - Sputniková ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 56 m²

GRAFT ponúka na prenájom krásny, slnečný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii – Sputniková ul.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

622 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj moderného 4 izbového rodinného domu v Prievoze na Kľukatej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 199 m²

Callireal ponúka na predaj modernú dvojpodlažnú novostavbu 5-izbového rodinného domu v atraktív

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3266 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 584 m2 Bratislava Ružinov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 584 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

159,990 € 274 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Trnávka, s balkónom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave II Ružinov Bližšie i

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie