Jelačičova ul. - prenájom 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 3- izb. tehlový byt s balkónom po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4297 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2i. bytu , Kladnianska ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 56 m²

Prenajmeme 2i byt v Ružinove na Kladnianskej ulici. Byt je po rekonštrukcii a je nezariadený.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

MODERNÝ 3i BYT, OVOCNÉ SADY, PARKING, KLÍMA, BALKÓN, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 64 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný, kompletne štýlovo zariade

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

U NÁS !!!, EXKLUZÍVNY 2i byt, PRÍSTAVNA, LOGGIA ( 14 m2 ), CHLADENIE, 2 X PARKING, Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Garážové miesto v JÉGEHO ALEJI

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 12 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o veľkosti cca 12 m2 na -1.p. v hromadnej garáži v projekt

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Garážové státie na Mraziarenskej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 13 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie v parkovacom dome na Mraziarenskej ulici v Ružinove. Nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NIVY - 2 izb. MILETIČOVA, pri APOLLO BUSINESS CENTER

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2 izb. byt na Miletičovej ulici v Ružinove neďaleko Apollo Business

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Kompletne zariadený nechtový salón s prémiovým dizajnom na Jarabinkovej

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 100 m²

Arvin & Benet ponúka na odstúpenie kompletne dizajnovo zariadený a plne funkčný nechtový salón

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 5 izb dom Prievoz Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný starší 5izb rodinný dom vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RIVERS l Nadštandardný mezonet v skvelej lokalite na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Praktické kancelárske priestory na prenájom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jelačičova | 110 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom prakticky riešené kancelárske priestory s rozlohou 110 m2

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | KLINGERKA_ 4-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Súkennícka | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom 4-izbový byt v rezidenčnej budov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pri Strelnici - parkovacie státie v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pri strelnici | 16 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný rodinný dom v srdci Trnávky: Bezpečné zázemie pre vašu rodinu

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 261 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje pokojnú rodinnú atmosféru s výbornou dostupnosťou do mesta? Re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nebytové priestory v CITYSITE BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie Hrdlo | 60 m²

Prenájom flexibilných kancelárskych jednotiek ideálna pre menšie tímy a startupy Realitná kanc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Nebytové priestory v CITYSITE BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie Hrdlo | 500 m²

Prenájom flexibilných kancelárskych jednotiek od 500 m² Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Svetlý, zariadený byt s veľkou loggiou pri Parku Andreja Hlinku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Narcisová | 33.8 m²

Praktický, zrekonštruovaný a zariadený byt s veľkou loggiou. - táto nehnuteľnosť je zrekonštru

Publikované: 08.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie