2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Apartmán | Trnavská cesta | 47.3 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4226 €/m²

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Na prenájom Exkluzívne kancelárie na Trnavskej ceste

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 205 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružinov. K disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,050 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM pri PALACE shopping centre KANCELÁRIE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 1 m²

Ponúkame Vám Kancelárie na prenájom pár metrov od Palace shopping centra v Bratislave. Rôzne

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

1-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite – Miletičova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Miletičovej ulici v Bratisla

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

PRENÁJOM 1i bytu v Ružinove, ulica Tokajícka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tokajícka | 38 m²

Ponúkame vám 1-izbový byt v BA Ružinov-Štrkovec, Tokajícka ulica, 200 m od jazera. 38 m2 + pivn

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Priestranný, klimatizovaný mezonet (108 m²) – Kvetná, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Kvetná | 113 m²

BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI NIV Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje priestor rodinného domu s výh

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

M L Y N S K É N I V Y | 2i byt na prenájom v novostavbe Nuppu| BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 57 m²

YamiDomi_invest ponúka na prenájom príjemný, moderne zariadený, slnečný 2-izbový byt s veľkým b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom parkovacieho miesta na Mraziarenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 13 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie státie v garážovom dome na Mraziarenskej ul č. v Ružin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj zariadený 2-izbový byt v Bratislave - Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 65.32 m²

Predávame 2-izbový byt v Bratislave - Trnávke, na ulici Na križovatkách 80, ktorý sa nachádza s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4286 €/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho, kompletne zariaden

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 80 m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TUreality ponúkajú na predaj zaujímavý 1.izbový byt s možnosťou prerobiť na 2.izb v blízkosti Tehelného poľa

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavý byt ktorý by bolo možné upraviť z 1.izbového na 2.izbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,500 € 5083 €/m²

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I RD S VEĽKÝM POZEMKOM NA TRNÁVKE

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Krajná | 114.7 m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM NA KRAJNEJ ULICI V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA TRNÁVKE Te

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

580,000 € 5057 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

S garážovým státím 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5399 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s garážovým státím na Bazovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 53 m²

Prenájom 2izbového bytu v novostavbe na Bazovej ulici v Ružinove, rozloha 53 m2 + loggia 5 m2,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,070 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenajmeme obchodný priestor v Bratislave II. Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 376 m²

Prenajmeme obchodný priestor vhodný na rôzne využitie. Je presvetlený, má veľké okná a 3 vstup

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GRAVITAS | Kancelárie Prenájom | Samostatný Celok 146m2 | Apollo BC II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 146 m²

GRAVITAS ponúka na prenájom nové, kompletne zariadené a moderné kancelárske priestory v adminis

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.95 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom menšieho domu – Bratislava, Malé Pálenisko

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Malé Pálenisko | 50 m²

Ponúkame na prenájom útulný menší dom v Bratislava na ulici Malé Pálenisko, ideálny pre jednotl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 2. izbového bytu s balkónom v Bratislave, mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36.42 m²

Na predaj Vám ponúkame svetlý 2. izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov na ulici Vlčie

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

182,000 € 4997 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Byt je

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie